Nieuwsbericht

Over Zaam Wonen Nieuws & publicaties Laatste nieuws De wijk in.....eerste halte: Grevenbicht

De wijk in.....eerste halte: Grevenbicht

Leestijd: 1 min

We zijn nieuwsgierig naar wat er leeft bij onze huurders, in de wijk, maar ook achter de voordeur. Met onze Zaam-mobiel, koffie en wat lekkers trekken we de komende maanden door onze wijken en dorpen. Door te luisteren wat er nodig is hopen we nóg beter te kunnen inspelen op het thuisgevoel.

Op donderdag 7 maart gingen we in gesprek met de bewoners van de Raadhuisstraat in Grevenbicht. Bewoners hebben ons warm ontvangen en het initiatief werd zeer gewaardeerd. We hebben nader kennis gemaakt en er was volop ruimte voor diverse gesprekken, vragen en opmerkingen. Zowel medewerkers van vastgoed, leefbaarheid en wonen stonden onze huurders te woord vanuit hun eigen expertise. Verder was ook een medewerker van de gemeente (BOA) van de partij. Al met al kijken we terug op een geslaagde middag waarbij ook het zonnetje door kwam.

Op donderdag 11 april zijn we van 14:00 uur - 16:00 uur in Meers. Dan staan we met onze Zaam-mobiel op het plein tegenover de ingang van de Franciscushof. Graag tot dan!